Ofertă refuzată Cumpărare directă

PENSA DENTARA MERIAM SR 16cm MEDENTA

Număr anunț
DA21626988
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
33130000-0 · Instrumente si dispozitive dentare si de subspecialitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,44 RON
Valoare finală
192,44 RON
Data publicării
01.11.2018 11:28
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.