Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner compatibil HP LJ P1606 Premium LHCE278A

Număr anunț
DA21667677
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. STELIAN" BOTOSANI (CUI 13793790)
Furnizor / câștigător
INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,06 RON
Valoare atribuită
126,06 RON
Data publicării
06.11.2018 13:28
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,06 RON

din 126,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.