Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile imprimante ( refil tonere, cartușe de toner)

Număr anunț
DA21666065
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822,69 RON
Valoare atribuită
822,69 RON
Data publicării
06.11.2018 12:35
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822,69 RON

din 822,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.