Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cumpărare directă camera foto digitala
- Număr anunț
- DA21665135
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a mun.Sf.Gheorghe (CUI 18018175)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 12:02
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro