Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus oem XEROX 3025 WorkCentre negru
- Număr anunț
- DA21657410
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI RO8354100)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,10 RON
- Valoare atribuită
- 209,10 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 15:40
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 16:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,10 RON
din 209,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro