Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP ProDesk 600 G1 - SFF - Core i5 4570 3.2 GHz - DDR3 8 GB - SSD 240 GB

Număr anunț
DA21663242
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" IASI (CUI 17145219)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,37 RON
Valoare atribuită
924,37 RON
Data publicării
06.11.2018 11:00
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,37 RON

din 924,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.