Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit tastatura + mouse Serioux NK9800WR, wireless 2.4GHz, US layout, multimedia, mouse optic 1200dpi
- Număr anunț
- DA21662170
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153 RON
- Valoare atribuită
- 153 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:25
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
153 RON
din 153 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro