Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse Logitech M90 USB Black
- Număr anunț
- DA21661155
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 09:50
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490 RON
din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro