Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Kyocera ECOSYS M4132idn, laser monocrom A3, duplex, retea, RADF + 2 tonere TK-6115

Număr anunț
DA21660327
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.124 RON
Valoare atribuită
15.124 RON
Data publicării
06.11.2018 09:21
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.124 RON

din 15.124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.