Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne si preparate carne

Număr anunț
DA21362364
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRU MUSAT (CUI 18197640)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,72 RON
Valoare atribuită
472,72 RON
Data publicării
02.10.2018 12:33
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,72 RON

din 472,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.