Ofertă acceptată
Cumpărare directă
carne tocata amestec porc vita
- Număr anunț
- DA21361542
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 12:05
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 2.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro