Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SALAM GUTIN PRESAT si COSTITA AFUMATA
- Număr anunț
- DA21351379
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR (CUI 5022247)
- Furnizor / câștigător
- FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
- Cod CPV
- 15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196,40 RON
- Valoare finală
- 196,40 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:18
- Data finalizării
- 03.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.