Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PULPA PORC FARA OS FARA SLANINA
- Număr anunț
- DA21344963
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
- Furnizor / câștigător
- FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,60 RON
- Valoare finală
- 273,60 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:36
- Data finalizării
- 03.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.