Ofertă refuzată Cumpărare directă

Detartrant 1 L

Număr anunț
DA21666796
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,30 RON
Valoare finală
9,30 RON
Data publicării
06.11.2018 12:59
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.