Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent degresant curatare instalatii presiune joasa si inalta - cf anunt 1041494

Număr anunț
DA21666654
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
TEGEE INTERNATIONAL SRL (CUI RO17709970)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.797 RON
Valoare atribuită
1.797 RON
Data publicării
06.11.2018 12:55
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.797 RON

din 1.797 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.