Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FAIRY DET.VASE POMEG OR 800ML
- Număr anunț
- DA21663776
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr.9 (CUI 3126608)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,80 RON
- Valoare finală
- 32,80 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:16
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.