Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,1% sub estimat
detergente
- Număr anunț
- DA21652685
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.471,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.672,25 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 12:45
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.672,25 RON
din 7.471,50 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 1.799,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.