Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stagii in vederea obtinerii talonului pt. prelungirea valabilitatii autorizatiei de fochist cl A/C
- Număr anunț
- DA21221911
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- CAR-SERV EQUIP SRL (CUI RO25027133)
- Cod CPV
- 80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 09:53
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro