Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA21370517
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES (CUI 4323446)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,40 RON
Valoare atribuită
308,40 RON
Data publicării
03.10.2018 09:39
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,40 RON

din 308,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.