Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Produse lactate /Diverse produse alimentare / Peste preparat si conserve de peste

Număr anunț
DA21366975
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,14 RON
Valoare atribuită
423,38 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 15:24
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,38 RON

din 426,14 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.