Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 39,5% sub estimat

Servicii medicale

Număr anunț
DA21300199
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NOJORID (CUI 19213018)
Furnizor / câștigător
MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.405 RON
Valoare atribuită
850 RON 39,5% sub estimat
Data publicării
25.09.2018 14:58
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 1.405 RON estimat 39,5%

Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 555 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.