Ofertă acceptată Cumpărare directă

Radioreleu-link PTP InfiLink 2x2 model Smn/5x.300.2x300.2x23/50

Număr anunț
DA21376366
Autoritate contractantă
U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
03.10.2018 12:59
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.