Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCARCATOR BATERII +ROBOT PORNIRE 400
- Număr anunț
- DA21366263
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620,16 RON
- Valoare atribuită
- 620,16 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:52
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
620,16 RON
din 620,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro