Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LPF100 KIT FUMIGATIE CU VAPORI DE IOD PENTRU RELEVAREA URMELOR PAPILARE
- Număr anunț
- DA21303769
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI RO33000350)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.509,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.509,16 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 09:08
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.509,16 RON
din 2.509,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro