Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Uscator de rufe AEG T8DBG49S si Masina de spalat rufe 6th Sense Supreme Care Whirlpool FSCR 12440
- Număr anunț
- DA21655819
- Autoritate contractantă
- UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.336,12 RON
- Valoare finală
- 6.366,37 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:34
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.