Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refuz de Ciur 30-70 + transport

Număr anunț
DA21296804
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (CUI 4244300)
Furnizor / câștigător
AGREMIN SRL (CUI RO15206492)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.633,50 RON
Valoare atribuită
24.633,50 RON
Data publicării
25.09.2018 12:54
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.633,50 RON

din 24.633,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.