Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-S05

Număr anunț
DA21302768
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.355 RON
Valoare atribuită
1.355 RON
Data publicării
26.09.2018 08:10
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.355 RON

din 1.355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.