Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rampa luminoasa LED cu sirena si difuzor 100W pentru autoturism politie locala

Număr anunț
DA21370301
Autoritate contractantă
Comuna Boita (Primaria Comunei Boita jud. Sibiu) (CUI 16343285)
Furnizor / câștigător
OVERLORDS SRL (CUI RO13139087)
Cod CPV
31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.999 RON
Valoare atribuită
2.999 RON
Data publicării
03.10.2018 09:30
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.999 RON

din 2.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.