Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MICRODACYN GEL - Dezinfectant hidrogel cu efect de vindecare pentru plagi, 120 ml
- Număr anunț
- DA21368115
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.644 RON
- Valoare atribuită
- 1.644 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 16:38
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.644 RON
din 1.644 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro