Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocatoare hidraulica de resturi vegetale buldoexcavator

Număr anunț
DA21355948
Autoritate contractantă
COMUNA TEASC (CUI 5002096)
Furnizor / câștigător
SPECIALIZED MACHINERY S.R.L. (CUI RO33321201)
Cod CPV
16630000-0 · Utilaje pentru prepararea furajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.118 RON
Valoare atribuită
24.118 RON
Data publicării
02.10.2018 08:46
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.118 RON

din 24.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.