Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Virola 1450x1700 - 8mm Dispozitiv de strangere garnitura Dn 1200mmDispozitiv de strangere garnitura
- Număr anunț
- DA21355512
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- MET INTER PROD SRL (CUI 36749319)
- Cod CPV
- 44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.830 RON
- Valoare atribuită
- 10.830 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 08:21
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.830 RON
din 10.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro