Ofertă refuzată Cumpărare directă

pupitru scolar

Număr anunț
DA21340499
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU COSTESCU (CUI 20745728)
Furnizor / câștigător
ATELIERUL DE TAMPLARIE SRL (CUI 36384255)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.600 RON
Valoare finală
39.600 RON
Data publicării
28.09.2018 16:04
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.