Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ridicare topografica in vederea bransamentului la

Număr anunț
DA21369847
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI (CUI 3264619)
Furnizor / câștigător
CONSICAD SRL (CUI 26782784)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.235,98 RON
Valoare atribuită
4.235,98 RON
Data publicării
03.10.2018 09:12
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.235,98 RON

din 4.235,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.