Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de informare si publicitate - Imbunatatirea infrastructurii de tursim - Moder parc Unirii
- Număr anunț
- DA21665362
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA DAEA COM SRL (CUI RO14146961)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 12:10
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro