Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASP.USCAT/UMED NT 27/1 ME.1.42
- Număr anunț
- DA21659107
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Liceal Zinca Golescu (CUI 5009990)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.071,77 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 08:22
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.071,77 RON
din 1.071,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro