Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa iluminat stradal LED 30W - livrare, montaj, verificare si revizie conexiuni el.
- Număr anunț
- DA21657282
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- HIGH TECHNOLOGY DEVELOPMENT SRL (CUI RO35388607)
- Cod CPV
- 34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.560 RON
- Valoare atribuită
- 7.560 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 15:33
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.560 RON
din 7.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro