Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE MATERIALE
- Număr anunț
- DA21366903
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,57 RON
- Valoare atribuită
- 353,57 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 15:21
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 17:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353,57 RON
din 353,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro