Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator, Televizor LED, Microsistem
- Număr anunț
- DA21651926
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local al Municipiului Deva - Cresa Deva (CUI 14338169)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.368 RON
- Valoare atribuită
- 2.368 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 12:17
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.368 RON
din 2.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro