Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese de schimb

Număr anunț
DA21645536
Autoritate contractantă
COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
Furnizor / câștigător
BEREK TRAKTOR SRL (CUI 33964223)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,64 RON
Valoare atribuită
480,64 RON
Data publicării
05.11.2018 08:46
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,64 RON

din 480,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.