Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTROLLER CU JOYSTICK 3D DAHUA NKB1000
- Număr anunț
- DA21656601
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.763,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.763,86 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 15:04
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.763,86 RON
din 3.763,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro