Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu intermediar (extensie) spo2 / pulsoximetru Mindray MEC1000 / MEC2000; COMEN STAR 8000

Număr anunț
DA21653827
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,94 RON
Valoare atribuită
335,94 RON
Data publicării
05.11.2018 13:26
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,94 RON

din 335,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.