Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Thomann GTH70 Bass Drum Mallet 70mm - MACIUCA TOBA MARE
- Număr anunț
- DA21664066
- Autoritate contractantă
- Teatrul Masca (CUI 4364640)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,90 RON
- Valoare atribuită
- 331,90 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:26
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
331,90 RON
din 331,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro