Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,4% sub estimat
hartie ig alba 3str 24buc/bax
- Număr anunț
- DA21658761
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca (CUI 12153849)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 07:24
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 27 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 2 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.