- Număr anunț
- DA21647927
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- TERMOELECTRIC S.R.L. (CUI RO4253863)
- Cod CPV
- 38417000-1 · Termocupluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.995 RON
- Valoare atribuită
- 3.995 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 10:17
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.995 RON
din 3.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro