Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare scaune pentru comuna Dagata, Is

Număr anunț
DA21656020
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.541,69 RON
Valoare atribuită
4.541,69 RON
Data publicării
05.11.2018 14:42
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.541,69 RON

din 4.541,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.