Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C5 PERSONALIZAT FARA FEREASTRA CUT 500 BUC

Număr anunț
DA21366491
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
02.10.2018 15:02
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.