Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21366032
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
593,86 RON
Valoare atribuită
593,86 RON
Data publicării
02.10.2018 14:42
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

593,86 RON

din 593,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.