Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru implementarea proiectului (management externalizat)
- Număr anunț
- DA21664834
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- RESURSE SI ASISTENTA PENTRU MANAGEMENT SRL (CUI 28270527)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:52
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro