Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale acoperis CZ Buftea 98828.01.11

Număr anunț
DA21662467
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.986 RON
Valoare atribuită
41.986 RON
Data publicării
06.11.2018 10:36
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.986 RON

din 41.986 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.