Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE SANITARE

Număr anunț
DA21659913
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI RO5885035)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,55 RON
Valoare atribuită
208,55 RON
Data publicării
06.11.2018 09:04
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,55 RON

din 208,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.